bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Çelik Halatlı Pencere Emniyet Çocuk Kilidi 5 Li

  • %38 İndirim
    400,00 TL
    248,75 TL

Ürün stokta bulunmamaktadır.
cc icon 25,49 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
ÇELİK HALATLI PVC PENCERE EMNİYET ÇOCUK KİLİDİ 5 ADET

5 Yıl Garanti

ÜRÜNÖZELLİKLERİ

 

PVCPencere Emniyet Çocuk Kilidi anahtarlı yapısı ile pencere istenildiğinde tamaçılabilir ya dakilitlenerek kısıtlı açılması sağlanabilir.

Hertürlü kapı ve pencereye uygulanabilir. Plastik kısmın içi metal döküm olup sonderece dayanıklıdır. Arabağlantıyı sağlayan pvc kaplı çelik halatın pense ya da benzeri bir aletle kesilebilmesimümkün değildir.

Halatınen düşük kopma direnci 550 kg ' dır.

Çelikhalatın standart kablo uzunluğu 20 cm dir.

SÜRMEKAPI VE PENCERELERE UYGUN TEK HAVALANDIRMALIEMNİYET KİLİDİDİR.

PVCALÜMİNYUM AHŞAP VE DEMİR TÜM KAPI VE PENCERELERE UYGUNDUR

ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulanarak üretilen, Türk Patent

Enstitüsütarafından onaylanmış patentli bir üründür. Pencere kilidi

üretimindekullanılan tüm malzemelerin düzenli kalite testleri yapılmaktadır. Her üretimpartisinden rastlantısal seçilen numuneler, yük testine tabi tutularak standartlarımızauygunluğu denetlenmektedir.

 Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...