bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Kıblegah İslami Eğitici Aile Oyunu

  • %31 İndirim
    350,00 TL
    239,90 TL

Ürün stokta bulunmamaktadır.
cc icon 24,59 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
KIBLEGAH İSLAMİ EĞİTİCİ AİLE OYUNU 

Hem eğlenerek, hem duygulanarak, hem de düşünerek ailecek oynadıkça bilgi sahibi olacağınız mükemmel bir oyun. Eşiniz ve çocuklarınızla güzel bir zaman geçirmek istiyor ve çocuklarınızın çok değerli dini bilgileri öğrenmesini istiyorsanız Kıblegah İslami Eğitici Aile Oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz. 
 

Çok kıymetli ebeveynkardeşlerimize bir kaç tavsiye:


Çocuklarda öğrenmenin en yüksek olduğu dönemin 0-12yaş aralığında olduğu kabul edilmektedir. Anne ve Babaların çocuklarınıbilinçli, Milli ve Manevi değerlerine bağlı olarak yetiştirmek Allah(c.c.) vePeygamber(s.a.v.) sevgisini bu yaşlarda çocuklara verebilmek oldukça önemlidir.Çocuklarımıza din eğitimini baskı ve korku ile değil sevdirerek öğretmek işinen temel önceliği olmalıdır. Güzel dinimizi çocuklarımıza öğretirken Allahkorkusu ve günah kavramı Üzerinde fazla durulmamalı Çocuğun herhangi bir yanlıştutumu karşısında ebeveynin ''öyle yaparsan Allah seni yakar'' ya da ''günahıfazla olan insanlar cehennemegider'' şeklindeki cümleler çocuklarınzihninde yer ederek Allah(c.c.)'u kafalarında çok farklı bir şekildecanlandırmalarına yol açabilir.Bu sebeple Anne ve Babalar çocukların yanlışanlamalarına sebebiyet vermeyecek şekilde özenle ve büyük bir hassasiyetle çocuklaradin öğretme metodunu doğru seçmelidirler.

Biz de Kıblegah aile oyununu getirirken titizlikle buhassasiyetler üzerinde durarak hem çocuklarımız, dinimizin güzelliklerini biroyun tadında severek öğrensinler, hem de ailecek zaman geçirsinler diye bu oyunu seçtik. Ailelerimizi adeta esir alan teknoloji ürünlerindenbiraz olsun uzaklaşıp aile muhabbetine teşvik etmesi temennisi ile...Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...