bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Ultrasonik Köpek Kovucu Köpek Savar

 • %36
  450,00 TL
  289,00 TL
  Bu ürünü satın aldığınızda
  mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir.
  Tüm Detaylar
  Son 24 saatte adet satıldı.

cc icon 29,87 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
300TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
Ultrasonik Köpek Kovucu Köpek Savar
 

* Kentte, kasabada, köyde, mahalledeyolumuzun üzerinde karşılaşabileceğimiz sahipli veya sahipsiz köpekler bazentehlikeli olabiliyorlar. Bazen bisiklet veya motosiklet üzerindeyken veya sporamaçlı koşu ve yürüyüşlerimizde daha çok tehlikeli olabiliyorlar.

* Kediler ise bina-konut bahçelerine, bahçebitkilerinin içine, araç garajlarına v.b kullanım alanlarımıza isteğimizindışında ortak olabiliyorlar. İşte bu sevimli hayvanlara fiziksel bir darbeuygulamadan, onlara asla zarar vermeden, onların zararlarından korunmak için engüzel yöntem kendisi küçük, fonksiyonu çok büyük olan sonik kedi köpek kovucucihazdır.

* Sadece kedi köpekler için mi? Elbettehayır. Köyde, kasabada, dağda, kırda, bayırda, ormanda, avcılıkta ayı, kurt,domuz, çakal ve tilki gibi vahşi hayvanlara karşı da aynı güçte etkilidir.

* Çalışma sistemi şudur; Kedi, Köpek, ayı,kurt, tilki ve çakal gibi canlıların duyum sistemlerine gönderilen uyarıcıultrasonik sinyaller ile caydırıcı etkiye sahiptir. Bu sinyaller sert uyarıcıkaynağı olarak çareyi kaçmakta gösteren insani bir yöntemdir. Aslında bu yönüile hayvan dostu, diğer taraftan ise taş veya sopa ile korkutmaya kalkmak tamtersine iyice saldırıyı üzerine çekeceği için gerçek kişisel güvenlik ürünüdür.

 

Kullanım Kılavuzu

* Mutlaka 9V. alkalin pil kullanınız. Kaliteli pilleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

* Cihaz üzerindeki tuşa 5 sn aralıklarlabas-çek yapmanız yeterlidir.

* Azalan enerji cihazın kovucu özelliğiniolumsuz yönde etkileyeceği için daima bataryanın güç kontrolünü yapınız.

* Cihazı yağmurdan ve sert darbelerdenkoruyunuz.

* Cihazın üzerindeki tuş kovucu sisteminiçalıştırır

* Cihazı tehdit içeren hedefe doğrultup,kovucu tuşuna 5 saniye kadar basılı tutunuz.

* Cihazın azami menzili 20 metredir. Ancaktesirli menzili 7 m ile 10 m arasındadır

* Canlı hedef azami menzildeyken cihazdangiden sinyallere dikkat kesilirler. Tedirginlik başlar, mesafe azaldıkça tersyöne doğru uzaklaşırlar.


* Ürünün üretim öncesinde ve sonrasında yaptığımız sahatestlerinde diğer köpek ırklarında gösterdiği güçlü ve anlık etkiyi Pitbull veRotwailer gibi ırklarda göstermediği tarafımızdan test edilmiştir. Tüketicihakkına olan saygımız ve sorumluluğumuz gereği bu bilgi ve gerçeğinpaylaşılmasını önemsiyoruz.

* Tehdit veya tehlike sizden uzaklaştıktansonra cihazı çalıştırmayınız. Tarafınıza yönelik saldırıda bulunmayan hiçbir canlıya yönelikkullanmayınız. Aşırı süreyle kullanılması veçok yakından temaslar insanlarda olduğu gibi kedi ve köpeklerde de doğuştanveya sonradan tamamen sağırlık veya işitme kaybı olabilir.


Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...