bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Hakkımızda

Yenimiyeni.com bir Erka e-Ticaret kuruluşudur. Ekibimizle, hayatınızı renklendirecek farklı ürünleri sizlere sunmaya çalışıyoruz. Tecrübeli kadromuz sayesinde sizleri mutlu etmek için dünyanın birçok ülkesinden en yeni ve en ilginç ürünleri Türkiye'ye getiriyoruz. Basit ve sıradan hediyelerden bıktıysanız doğru adrestesiniz! Arkadaşlarınıza, annenize, babanıza, sevgilinize, en önemlisi de kendinize hediye edebileceğiniz sıra dışı, ilginç, orijinal ve değişik ürünleri size sunmaktan gurur duyarız.
 
2018 yılının şubat ayında faaliyete başlayan yenimiyeni.com hızlı ve modern alt yapısı sayesinde yüzlerce ürünü birkaç saniyede filtreleyerek kısa zamanda bulma imkanı sağlar. Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde kredi kartı, kapıda ödeme, peşin veya taksitle olacak şekilde ödemenizi yaparak alışveriş yapmanıza olanak sağlamaktadır.
 
Yenimiyeni.com, evinizin veya işyerinizin konforundan ayrılmadan, saatlerce yorulmanıza gerek kalmadan, sevdiklerinize veya kendinize hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmenizi ve hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlayan güvenli bir internet mağazasıdır.
 
Yükleniyor...