bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?
mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir. Biriken miparalarınız ile alışverişlerinizi ödeme adımında “Cüzdandan Öde” seçeneği ile kullanaiblirsiniz.
Artık siparişlerinizi cüzdanında biriken miparalar ile ödeyebilir,Her siparişinizde siparişinizin %2’si kadar mipara kazanbilirsiniz.
Yeni üyelere özel
10₺ mipara hediye!
Eğer yenimiyeni üyesi değilseniz hemen üye olun 10 TL mipara kazanın.

Mipara aslında bir ödeme yöntemidir. Ödeme adımında “Cüzdandan Öde” seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Cüzdanınızda, vereceğiniz siparişin tutarı kadar “mipara” olmalıdır. Eğer yoksa Hesabım > Cüzdanım sayfasından cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz. Cüzdanınızda yeteri kadar mipara olduğunda “Cüzdandan Öde” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Cüzdana Para Yükle >

Bu sistemin kötü amaçlı kullanılmasını engellemek için, siparişleriniz “Teslim Edildi” statüsüne ulaştığında sipariş tutarınız kadar mi para kazanırsınız.

Yeni üyelere özel 10₺ değerinde mipara hediye! Üye oldunuz ve cüzdanınızda 10₺ mipara görmüyorsanız, biraz beklemelisiniz. Maksimum 5 dakika içinde sistem cüzdanınıza 10₺ değerinde mipara ekleyecektir.

Cüzdanınıza hala para eklemesi gerçekleşmediyse lütfen bizimle iletişime geçin.

Müşteri İletişim Formu >

Sepet tutarınız kadar cüzdan bakiyeniz yoksa bu seçenek ödeme adımında çıkmayacaktır. Cüzdanınıza sipariş etmek istediğiniz sepet tutarınız kadar ekleme yapmalısınız. Cüzdan bakiyeniz sepet tutarınız ile aynı olduğunda yada geçtiğinde “Cüzdandan Öde” seçeneği aktif olacaktır.

Cüzdana Para Yükle >

Mipara puan sistemi değildir. O sebeple hediye çekine çeviremezsiniz. Bir ödeme yöntemi olan “cüzdan” içinde biriken miparalar sadece “cüzdandan öde” seçeneği ile kullanılabilir.

Siparişinizin üzerine sipariş tutarınızın %2si kadar mipara kazanırsınız. Bu miparaları bir sonraki siparişiniz için kullanabilirsiniz. Fakat siparişiniz iptal olduysa o sipariş için cüzdanınıza yüklenmiş olan mipara silinecektir.

Bu konu hakkında sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Müşteri İletişim Formu >

miparaların geçerlilik süresi yoktur. Cüzdanda biriken miparalar istenildiği zaman kullanılabilir.

Bu geçerlilik süresini ilerleyen dönemlerde değiştirme hakkını yenimiyeni.com saklı tutar.
Yükleniyor...