bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Anahtarlı Çocuk Bebek Koruma Priz Kilidi 6 adet

  • %40 İndirim
    100,00 TL
    59,95 TL

cc icon 6,14 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
Anahtarlı Çocuk Bebek Koruma Priz Kilidi 6 adet

0-6 Yaş grubu çocukların evlerde Öğrenme, keşfetme isteklerini engellemedengelişme süreçlerini sağlıklı ve özgürce yaşamalarına yardımcı olmak için, olasıev kazalarını en aza indirebilecek, evinize özel güvenlik çözümleri.
Kullanımı kolay, elektrik çarpmasını önleyici kapak.
Prizlerinizin içine kolayca yerleştirilir. Prizi kullanmak istediğinizde ürünanahtarı ile kilidi tekrardan çıkartabilirsiniz.
Çocukların priz deliklerine yabancı cisimler sokmasını engeller.

* 1 Paket içerisinden 6 Adet bebek çocuk priz koruyucu çıkmaktadır.Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...