bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Derzmatik Derz Onarıcı Beyazlatıcı Dolgu Gri

 • %47
  150,00 TL
  79,95 TL
  Bu ürünü satın aldığınızda
  mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir.
  Tüm Detaylar
  Son 24 saatte adet satıldı.

cc icon 8,26 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
DERZMATİK DERZ ONARICI BEYAZLATICI DOLGU GRİ
 
Mutfağınızda, banyonuzda, balkonunuzda ve birçok yerdeki kararmış derz aralarını birkaç dakikada onarıp beyazlatabilirsiniz. Derzmatik derz onarıcı ve beyazlatıcı karışım gerektirmez, yoğun bir kıvama sahiptir, antibakteriyeldir. Uygulama sırasında kullanılacak spatula ile sürme ve çekme şeklinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda seramikleri yapıştırabilme özelliğine sahip olup derz dolgusu olarak kullanılmaktadır. Su geçirmez, çatlama yapmaz. Derzmatik derz dolgusunun kuruma süresi oldukça düşüktür, kuruduktan sonra sertleşir ve çökme yapmaz. 380 gram derz dolgusu ile 5 metrekare alanı onarıp beyazlatabilirsiniz. Daha pratik açıklamak gerekir ise, bir tüp ile 45-50 metre arası derz onarabilirsiniz. 
 
ÖZELLİKLER
 
Bir tüp 380 gram dır.
Bir tüp ile 5 metrekare derzi onarabilirsiniz.
Bir tüp ile 45-50 metre arası derz onarabilirsiniz.
Derzleri kazımanıza gerek kalmadan uygulanır.
Su geçirmez, çatlamaz, çökme yapmaz, kuruyunca sertleşir,
3 saat içerisinde tamamen kurur.
Çamaşır suyundan, deterjandan, sudan etkilenmez.
Karışım gerektirmez
Antibakteriyeldir.
 
KULLANIM ŞEKLİ
 
Derzmatik derz beyazlatıcı tüpün ağzını açtıktan sonra, kararmış derzlerin üzerine şerit halinde sıkınız, daha sonra fazla beklemeden spatula ile üzerinden geçiniz, 2 veya 3 saat sonra derz kenarlarında kalan lekeleri sünger yardımı ile silebilirsiniz.
 
 
 
 

Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...