bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Batık Tırnak Düzeltme Aleti

  • %50 İndirim
    140,00 TL
    69,95 TL

cc icon 7,17 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
BATIK TIRNAK DÜZELTİCİ APARAT

Hemen herkesin başına gelen bir rahatsızlıktır tırnak batması. bin bir türlü yol ararız düzelmesi için ama çoğu zaman başarısız oluruz. Batık tırnakların başlıca sebepleri yanlış ayakkabı tercihleri, genetik yatkınlıklar, aşırı terleme, tırnakların hatalı kesilmesi gibi durumlardır. Kadınlarda topuklu ve sivri burunlu olan ayakkabılar, erkeklerde ise küçük numaralı ve sert uçlu botlar tırnak batmasını daha kötü hale getirebilir. Tırnaklarınızı çok kısa kesmeniz halinde de tırnak batması oluşabilir.
 
Şimdi sizlere çok başarılı bir ürünü sunuyoruz. Batık tırnak düzeltme aparatı sayesinde acı veren batık tırnaklarınızı tamamen iyileştirebilirsiniz. 

Nasıl kullanılır ?
Ürünü kullanmadan önce ayağınızı sıcak su içerisinde 15 dakika bekletin. Aletin iki kolunu sıra ile batan tırnağınızın kenarlarına tutturun, bir elinizle aletin orta destek parçasını tırnağınızın üzerine sabitleyerek destek parçasının vidasını genişleme hissi oluşuncaya kadar çevirin ( bu işlem sıcak su içerisinde yapılacaktır). Vidayı çevirme ve genişletme işlemini yarım saat boyunda 10 dakika ara ile 3 kez tekrarlayın, daha sonra ayağınızı sıcak sudan çıkartın ve saç kurutma makinesi ile tırnağınızı kurutun. Aleti çıkarın ve düzeltilen kısımların altına pamuk koyarak destekleyin.
 
Özellikleri
Paslanmaz çeliktir.
Eğilme bükülme yapmaz.
Genişlik 2.5 cm uzunluk 4 cm 
batıktırnakduzeltme
 
 
 
 


Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...