bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Kıblegah İlmihal İslami Eğitici Aile Oyunu

 • %31
  350,00 TL
  239,90 TL
  Bu ürünü satın aldığınızda
  mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir.
  Tüm Detaylar
  Son 24 saatte adet satıldı.

cc icon 24,80 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
300TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
Kıblegah İlmihal İslami Eğitici Aile Oyunu

Hem eğlenerek, hem duygulanarak, hem de düşünerek ailecek oynadıkça bilgi sahibi olacağınız mükemmel bir oyun. Eşiniz ve çocuklarınızla güzel bir zaman geçirmek istiyor ve çocuklarınızın çok değerli İlmihal bilgilerini öğrenmesini istiyorsanız Kıblegah İlmihal İslami Eğitici Aile Oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz. 

Temel Dini Bilgiler Serisinde Adından Anlaşılacağı Gibi Dinimizin Temel Bilgilerini Öğrenmeyi Amaçlıyorduk. İlmihal Serisinde İse Dinimizin İbadet-İlmihal Bilgilerini (Abdest, Namaz, Oruç, Hac) Öğrenmeyi Hedefliyoruz.

Kıblegâh İlmihal Aile Oyunu İçindekiler:

* En Az 2 En Fazla 5 Kişiyle Oynanır.

* Bir Kutuda İki Oyun

* Oyun Tahtası(Oyun Kuralları Oyun Tahtasında Bütün Detaylarıyla Yazmaktadır.)

* Topaç ve Piyonlar(Zar Kullanılmamıştır)

* Hilal Logolu Soru Kartları

* Vav Logolu Soru Kartları

* Elif Logolu Soru Kartları

* Mim Logolu Soru Kartları

* Kur'an-ı Kerim Logolu Soru Kartları

* Türk Bayraklı Logolu Soru Kartları

* Gül Logolu Soru Kartları

* Lale Logolu Soru Kartları

* 8 Farklı Logo ve Soru Kategorisi Ve 20 Puandan 1000 puana Kadar Para Puanlar (Para Puanlar Sizlerden Gelen Talepler Üzerine Daha Kalın Ve Dayanıklı Üretilmiştir )

Çocuklarımızı Telefon, Tablet Ve Bilgisayardan Biraz olsun Kurtarmaya Ne Dersiniz?
Çocuklarınıza Kendinize ve Sevdiklerinize Bir İyilik Yapın!!!
Bir aile'ye Verilebilecek En Güzel Hediye!!!


 Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...