bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Sütyen Koruyucu Yıkama Topu

 • %40
  100,00 TL
  59,95 TL
  Bu ürünü satın aldığınızda
  mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir.
  Tüm Detaylar
  Son 24 saatte adet satıldı.

cc icon 6,20 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
300TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
Sütyen Koruyucu Yıkama Topu
 

Sütyen Koruyucu Yıkama Topu, özellikle süngerli yapıda olan sütyenlerinve diğer hassas çamaşırların çamaşır makinesinde yıkanması için uygundur.

Sütyenleri ve diğer hassasçamaşırları çamaşır makinesinde bozulmadan yıkamanızı sağlar. İç çamaşırınızı dahauzun ömürlü kullanmanızı sağlar.

Sütyen Koruyucu Yıkama Topu ile artık çok sevdiğiniz iç çamaşırlarınızıyapısı hiç bozulmadan uzun bir süre giyebileceksiniz.

Biri büyük biri küçük 2 kafestenoluşur ve sütyenin şeklini tam olarak muhafaza etmenizi sağlar. Büyük kafesiaçarak içindeki küçük kafesi çıkartın.

Sütyeninizin kopçasını kapatarak küçük kafesin üzerine geçirin. Sütyenaskılarını küçük kafesin içine doğru itin. Küçük kafesi, büyük kafesin içineyerleştirin ve kapatın. Sütyeniniz artık çamaşır makinesinde kullanıma hazırdır.

Sütyen koruyucuyu diğer çamaşırlardan önce makinenize yerleştirin. Sütyenkoruyucuyu aynı zamanda kurutma makinesinde de kullanabilirsiniz.

Kurutma makinesine yerleştirmeden önce kapalı olduğundan emin olun.Sütyen koruyucu A, B, C ve D kup ölçülerindeki sütyenlere uyar.

D kup ölçülerindeki süngerli sütyenlerin, sütyen koruyucu ilekullanılması önerilmez.

Sütyen koruyucu ile 1 tane sütyeni yıkayabilirsiniz. Sütyen koruyucumakineniz tamamen dolu iken daha etkili olur.

Makinede aynı anda en fazla 3 tane sütyen koruyucuyu kullanabilirsiniz. Daha fazlası makineniz için uygun değildir.

İyi sonuç alabilmek içinsütyeninizin etiketinde belirtilen yıkama değerlerini dikkate alarak kullanın.

Kurutma makinesinde kullanmadan önce sütyeninizin makinede kurutmayauygun olup olmadığını kontrol edin.

Sütyen koruyucunuzu kurutma makinesinde kullanırken sütyeninizin diğerçamaşırlardan daha önce kuruyabileceğini unutmayın!. 

 


Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...