bize ulaşın icon Bize Ulaşın yardım icon Yardım Sipariş ve Destek: +90 850 227 34 54 (Hafta içi 09:00 - 17:00) hizmet alabilirsiniz. kargom nerede iconKargom Nerede?

Nato Biber Gazı Sprey

 • %43
  140,00 TL
  79,95 TL
  Bu ürünü satın aldığınızda
  mipara, yenimi yeni üzerinden yaptığınız alışveriş tutarının %2’sinin cüzdanınıza otamatik olarak yüklendiği bir para birimidir.
  Tüm Detaylar
  Son 24 saatte adet satıldı.

Ürün stokta bulunmamaktadır.
cc icon 8,26 TL 'den başlayan taksitlerle ve  
Peşin Fiyatına 3 Taksit!
250TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!
Kapıda Ödeme ile Nakit Öde
Hızlı Kargo
Kolay İade
NATO BİBER GAZI SPREY

1 ile 5 metreden daha uzaktan tinerci, gaspçı ve tacizcilere karşı kullanabilirsiniz. Bu spreyi çantanızda veya cebinizde roll-on deodorant gibi taşıyabilirsiniz. Güvenliğiniz için mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir üründür. 

ÖZELLİKLER
 • Nato Biber Gazı (spray) Göz Yaşartıcı Sprey
 • Çantada ve cepte kolayca taşınır.
 • Ozon tabakasına zarar vermez. 
 • Almanya da üretilmiştir.
 • Konsantre ve anında tesirlidir.
 • Kullanımı hızlı pratik ve kolaydır.

BİBER GAZI HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Biber Gazı saldırganın gözüne /yüzüne doğru sıkılmalıdır. Saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasını vegörmemesini sağlar. Yaklaşık 50 - 60 dakika süresince saldırgan etkisiz halegelir. Bu süre sonunda kalıcı bir zarar vermez.

Biber gazı %10 oranında OleoCapsicum Biberinden imal edilmiştir.

Bu madde evde gıda olarakkullandığımız kırmızı biberdir.

Biber gazı tüp içerisindesenelerce etkisini yitirmez.

 

Biber gazını rüzgarakarşı sıkmayın. Kapalı yerlerde kullanmayın. Kapalı yerde kullanılmasıdurumunda gaz kısa sürede oda içerisinde yayılarak oda içerisinde herkesietkileyebilir.

Göz yaşartıcı spreylertehlikeli durumlarda karşınızdaki kişiyle temasınızı gerektirmediğinden gidereken çok tercih edilen savunma aracıdır.

Kullanım sırasındasaldırgandan 1 metre mesafeye ihtiyaç vardır. Sprey 5 metreye kadar etkilidir.Spreyin içindeki madde temas ettiği yüzeyde müthiş bir yanma hissi uyandırır.

 

DİKKAT!

Kapalı alanda denemeamaçlı kullanmayınız.

Bu ürünü taşımanız hiç bir yönden yasal olarak sorun teşkil etmez.

Öldürücü olmayan kimyasal silahlar sınıfına girmektedir. Kullanımı, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri Kanununun Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte, yasal olarak kabul edilmektedir. İlgili Yönetmeliğin Ateşli Silahlar başlıklı, 4.bölümünün Silah Bulundurma ve Taşıma İzni Verilmesi başlığını taşıyan 24. maddesinde şu ifade yer almaktadır: "Koruma ve güvenliğin sağlanabilmesi için fiziki önlemlere ve güvenlik cihazlarına öncelik verilir. Komisyon, orantılılık ilkesine uygun olarak canlılar üzerinde kalıcı etkisi olmayan kimyasalların kullanılmasına izin verebilir."

bıbergazım

Yenimiyeni.com, geniş ürün gamıyla ev yaşamınızı kolaylaştıran pratik ve kullanışlı ürünlerin buluşma noktasıdır. Temizlik aparatlarından pratik mutfak gereçlerine, oto aksesuarlarından yapı market ürünlerine, evcil hayvan oyuncaklarından tasma ve tüy toplama araçlarına, bebek ürünlerinden kamp eşyalarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Yenimiyeni.com'da TV’de gördüğünüz, sosyal medyada rastladığınız, her yerde aradığınız pratik ve işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. TV Ürünleri, En İlginç Ürünler ve Değişik Aksesuarlar, aradığınız fiyatlarla aynı çatı altında sizleri bekliyor. Renkli ve fonksiyonel ürünlerin dünyasına Yenimiyeni.com ile birlikte adım atın!
 
Benzer Ürünler
Son Bakılan Ürünler
Yükleniyor...